Ames – Twój lider w dziedzinie usług porządkowych

4Witaj serdecznie na stronie internetowej firmy Ames. Zajmujemy się szeroko rozumianymi pracami porządkowymi, specjalizując się zarówno w sprzątaniu po remontach, jak i bieżącym utrzymaniu czystości.

Dzięki kooperacji z wiodącymi zespołami alpinistycznymi jesteśmy gotowi zapewnić kompleksową obsługę w zakresie mycia budynków – zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz.

Wieloletnia obecność w branży uwydatniła nasze pierwotne zalety, takie jak: sumienność, pracowitość, szczegółowość i gotowość do poświęceń. Zdobyliśmy doświadczenie na wielu frontach, począwszy od sprzątania pokoi hotelowych, gdzie wymagano od nas szybkości, precyzji i dokładności w działaniu, a skończywszy na pracach porządkowych w biurach, w których pracowaliśmy głównie nocami, aby nie naruszyć naturalnego toku pracy klienta.

Misją naszej firmy jest pomoc instytucjom i osobom prywatnym w utrzymaniu czystości i wysokich standardów życia. Doskonale rozumiemy, że w niektórych budynkach prowadzenie prac porządkowych wiąże się z dużym ryzykiem. Jesteśmy odpowiednio przeszkoleni, na dodatek korzystamy z profesjonalnych sprzętów asekuracyjnych, abyś nigdy więcej nie musiał się narażać na niebezpieczeństwo.

Skontaktuj się już teraz   +48 509 649 639

Napisz do nas